Akademia Piłkarska Mławianka Mława - strona nieoficjalna

Strona klubowa

WSPÓŁPRACUJEMY

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 23, wczoraj: 24
ogółem: 46 266

statystyki szczegółowe

Aktualności

Obóz Letni 2014

  • autor: APMLAWIANKA, 2014-06-05 09:48

UWAGA rodzice. Od soboty 7 maja można zgłaszać akces udziału swoich małych piłkarzy w obozie sportowo-rekreacyjnym. Zgrupowanie odbędzie się w terminie 02-08-2014 - 09-08-2014 r. Uczestnicy będą zakwaterowani w ośrodku OSiR w LUBAWIE. Opiekę stanowić będą trenerzy Akademii Piłkarskiej Mławianka Mława. Ośrodek niniejszy posiada właściwą bazę socjalną, stołówkę, świetlicę z urządzeniami TV i VIDEO, halę sportową, a przede wszystkim trzy boiska piłkarskie z naturalnej trawy.

 W programie zgrupowania przewiduje się - oprócz treningów - lekcje poglądowe z zakresu higieny, współpracy w grupie, codzienne quizy o tematyce geograficznej oraz sportowej, całodniową wycieczkę na tereny północne warmii i mazur. Ostatni dzień zgrupowania to zabawy integracyjne na boisku i przy ognisku!

Foldery informacyjne są do odbioru u trenera Marcina Grabowskiego

Ponadto obowiązuje karta kolonijna - także posiada te druki trener - jednakże w rubryce ORZECZENIE LEKARZA należy zostawić puste miejsce, bowiem wszyscy zawodnicy są zobowiązani do posiadania ważnych orzeczeń, wydanych przez lekarza specjalistę medycyny sportowej.

Wypełnione karty kolonijne należy także zwrócić trenerowi przed wyjazdem na zgrupowanie.

Przypominamy równocześnie, iż dzieci z grup zasadniczych AP MŁAWIANKA MŁAWA wakacje mają tylko w lipcu, natomiast miesiąc sierpień jest już okresem normalnej pracy treningowej. Prosimy więc rodziców o uwzględnienie tego w swoich planach wakacyjnych.

Kolejne ferie dzieci będą miały w okresie 15 grudnia 2014 - 04 stycznia 2015 roku.


 

SPONSORZY I PARTNERZY

 

 

 

Reklama